Oferta

Uroczystości firmowe

Tworzymy niezapomniane wydarzenia…

Realizujemy jubileusze firm, otwarcia nowych siedzib i oddziałów oraz inne wydarzenia specjalne Służymy pomocą przy tworzeniu scenariusza wydarzenia. Angażujemy dopasowanych do charakteru uroczystości artystów i konferansjerów. Zapewniamy przy tym oprawę i obsługę techniczną i logistyczną.

Czytaj więcej...

Konferencje i spotkania

Dzięki naszemu doświadczeniu oraz znajomości rynku turystycznego i konferencyjno-hotelarskiego zarówno w Polsce jak i zagranicą, gwarantujemy naszym klientom wymierne korzyści przy wyborze lokalizacji, obiektu konferencyjnego, dokonywaniu rezerwacji hotelowych, obsłudze logistycznej i technicznej wydarzeń, realizacji programów artystycznych i integracyjnych wraz z ich oprawą oraz realizacji zamówieniach bankietowych

Czytaj więcej...

Imprezy integracyjne

Programy integracyjne…….. dla dużych i tych trochę mniejszych Jesteśmy po to aby zapewnić naszym klientom niezapomniane wrażenia, dostarczyć niezwykłych przygód realizując programy imprez odzwierciedlających osiągnięcie założonych celów klienta i dopasowanych zarówno do lokalizacji jak i innych warunków.

Czytaj więcej...

Imprezy sportowe

Pasja Sportu połączona z doświadczeniem w realizacji plenerowych imprez integracyjnych, których wiele programów angażuje uczestników do zabawy i rywalizacji w różnorodnych dyscyplinach sportowych, przyczyniły się do wyspecjalizowania naszego zespołu w realizacji imprez sportowych.

Czytaj więcej...

Wyjazdy motywacyjne

Dla naszych klientów organizowaliśmy dotychczas wyjazdy turystyczne w różne regiony świata m.in. do USA, Nowej Zelandii, Afryki, Turcji, Chorwacji, Grecji, Hiszpanii, Włoch, Austrii podczas których próbowali specjałów kuchni regionalnych, poznawali zabytki i obyczaje obcych krajów, uczestniczyli w przygotowanych programach plenerowych, próbowali swoich sił w wyprawach typu off Road, czy wspinaczce skałkowej.

Czytaj więcej...

Pikniki firmowe

Realizujemy Pikniki firmowe pełne atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych

  • Rekomendujemy lokalizację dopasowaną do oczekiwań klienta
  • Doradzamy konwencję i motyw przewodni pikniki i tworzymy dopasowane do nich programy i scenariusze zabaw
  • Zapewniamy pełna oprawę techniczną i artystyczną imprezy
  • Czuwamy nad bezpieczeństwem uczestników i właściwą realizacją wydarzenia.

Czytaj więcej...

Koncerty

 Zapewniamy pełen serwis organizacyjny:

  • Profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie estradowe
  • Sceny plenerowe kryte i hale namiotowe
  • Profesjonalną obsługę akustyczną i oświetleniową

Czytaj więcej...